vip-stahovani-cz

VIP stěhování

VY relaxujte, DOKUD MY stěhujeme

VIP stěhování je unikátní služba, která odlehčí klienta od všech starostí spojených se stěhováním. Svěřte se do našich rukou a zpříjemněte si přesun Vašeho majetku na nové místo.

Svépomocné stěhování dávno není atraktivní. Mnozí naši zákazníci pochopili, že ve skutečnosti neušetří, protože se zavazují svým přátelům a rodině a riskují poškození majetku a zdraví. Uznejte sami: Pokud zakoupíte nemovitost za 150.000 EUR, za přestěhování zaplatíte průměrně 500 EUR. Vyplatí se riskovat zdraví a majetek?

My Váš plán přesunu zkonzultujeme na osobní obhlídce, nebo nás navštívíte v naší společnosti. Pomůžeme Vám s přípravou, upozorníme na detaily, připravíme plán a rozpočet. Probereme aktivitu, diskrétně a profesionálně zabalíme Vaši domácnost do špičkových balicích materiálů s akcentem na citlivé osobní předměty a elektroniku. Zařízení přepravíme vlastním vozovým parkem do nových prostor, umístíme, vybalíme, uklidíme zbytky balicích materiálů. V případě potřeby zajistíme dočasné uskladnění předmětů v našem skladu, nebo likvidaci nepotřebných předmětů na skládce.

VIP stěhování zahrnuje i maximální míru ochrany soukromí. V případě potřeby jsme připraveni podepsat na celý projekt NDA (non-disclosure agreement).

Služby v místě nakládky

– Dodání balicího materiálu, demontáž, balení…
– Po nezbytné demontáži a zabalení naložíme stěhované předměty do nákladního auta, nebo v případě mezinárodního stěhování do přepravních kontejnerů. Následuje transport po silnici, železniční, leteckou, vnitrozemskou nebo námořní dopravou.
– Speciální důraz klademe na vzácné předměty, jako jsou obrazy, sochy, šperky, elektronika a jiné cennosti. V případě potřeby zajistíme ochranu převozu bezpečností službou.

Služby v místě určení

– Stěhované předměty vyložíme do nových prostor v místě určení, vybalíme, smontujeme a rozmístíme dle přání zákazníka. Domácnost uklidíme, postaráme se o odvoz a ekologickou likvidaci balicích materiálů.
– Zajistíme nákup zařízení podle vámi sestaveného nákupního seznamu, jeho dovoz na místo určení, následné složení a rozmístění podle vašich představ (např. Ikea, a pod.).
– V případě mezinárodního stěhování se postaráme o všechny celní formality.

Služba VIP stěhování je pojištěna proti způsobeným škodám až do výše 800.000 EUR . V případě zvýšených nároků zajistíme připojištění na požadovanou hodnotu. Na vzniklou škodu nejsme pyšní, ale postavíme se za Vás a zajistíme v naší režii vše potřebné na likvidaci pojistné události a náhradu škody.