Blog 

blog-stahovanie-plusim-02

Jak ušetřit na ceně při stěhování

Stresuje vás stěhování? Kolik zaplatím za stěhovací služby a jak mám postupovat v případě poškození majetku? Pokud se dostatečně připravíte, stěhování můžete mít z krku za jeden den.
blog-stahovanie-plusim-01

Stěhovací služby: Co všechno vám zajistí?

Několikaměsíční hledání nových kancelářských prostor, výběr lokality, telefonáty a obhlídky, trochu stresu a chaosu a v neposlední řadě nutnost sehnat spolehlivou stěhovací službu. Co od ní vlastně můžete očekávat?
blog-stahovanie-plusim-04

Mezinárodní stěhování: Na co si dát pozor

Stěhování do zahraničí je časově náročnou záležitostí, počínaje přípravou až po samotnou realizaci. Proto vám přinášíme několik otázek/bodů (?), na které byste se měli zaměřit.
blog-stahovanie-plusim-05

Stěhování těžkých břemen od A po Z

Pokud jsou součástí vybavení těžké technologie a zařízení, jako jsou kopírka, biliardový stůl nebo laboratorní přístroj, přečtěte si několik bodů, které vám při jejich přestěhování pomůžou.
blog-stahovanie-plusim-06

Návod na bezpečné stěhování klavírů a jiných těžkých břemen

Stěhování přináší mnoho otázek. Takový klavír může vážit až 400 kg. Zjistěte, co potřebujete vědět na jeho přestěhování. Pokud máte doma těžká břemena jako jsou klavír, bazén, vana anebo sochy, náklady a počet lidí zapojených do procesu stěhování se zvýší.