baliace-prace

Balicí práce

Nezbytnou potřebou při stěhování jakéhokoliv materiálu je jeho zabezpečení a ochrana před poškozením.

Naše firma přikládá velkou pozornost balení a zajištění všech předmětů před manipulací s nimi. Předměty Vám zabalíme do vhodných balicích materiálů a následně vybalíme po jejich převozu a uložení na místě vykládky.

Tímto způsobem chráníme osobní věci, šatstvo, nábytek, elektroniku, výpočetní techniku, různé měřicí zařízení a břemena.

Systém balení vylučuje chaos, příp. ztrátu věcí při stěhování. Všechny předměty jsou důkladně označeny našimi pracovníky, logicky uspořádané, uložené v krabicích různých rozměrů, plastikových přepravkách a pytlích. Všechny křehké předměty jsou speciální a pečlivě zabalené a tím chráněny proti nárazům.
Základní balicí práce jsou součástí komplexního stěhování. Nadstandardní balicí práce účtujeme příplatkem ve výši 15% ze základní ceny za stěhovanou jednotku. (Pracovní místo, pokoj, břemeno).

V případě potřeby samotných balicích prací bez využití dalších služeb, Vám budeme účtovat pouze 8 € (250,-Kč) za jednu hodinu na jednoho pracovníka + použitý balicí materiál.

plusim-stahovanie-domacnost-rodina-a-stahovaci
plusim-stahovanie-domacnost-pohar